KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11944355
nr 1194 4355
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Motväg", 247/295, signerad, 2004. Motivet: 24x16
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:56:57
350 kr